logotyp

Děti do bruslí

INFORMACE O PEOJEKTU „DĚTÍ DO BRUSLÍ“

1. Naše MŠ se opět do tohoto projektu zapojí. Bruslit budeme každou středu dopoledne od 6.10.2021

2. Zapojit se mohou děti, které k 31.8. dovrší 4 let věku, registrace a přihlášení v MŠ bude probíhat od 6.9.2021 do 30.9.2021 na stránkách www.detidobrusli.cz. + vyplnění přihlášky pro MŠ

3. Cena je za 10 hodin 750,- Kč (cena je včetně úrazového pojištění+ cena za dopravu (asi 200,-Kč) + 100,- Kč za odborné  broušení bruslí, včetně svozu, které bude zajištěno v rámci projektu. Ledovou plochu bude platit v rámci sponzorského daru Vodárenská akciová společnost  – zajistil náš zřizovatel. svoz bruslí proběhne v pondělí ráno 4.10.2021. Na první hodině kurzu bruslení budou brusle předány dětem. Brusle budou označeny formou lístečku se jménem dítěte, názvem školy a kontaktem na rodiče, který bude vložen do bruslí.

4. Podrobné informace o projektu si můžete zjistit na webové stránce www. deti dobrusli.cz. 

Povinná výbava dětí:

tkaničkové brusle tzv. "kanady", doporučujeme multifunkční helmu DDB s ochranou obličeje (případně helma hokejová, lyžařská nebo na kolo), vhodné sportovní oblečení (lehké, funkční, nepromokavé rukavice), dostatek tekutin (termolahev).

5. Na začátku září budou mít rodiče možnost zúčastnit se on-line schůzek s panem Ondřejem, na kterých se dozví podrobnosti o výbavě dětí a další informace. Prosíme případné zájemce, aby zatím nekupovali dětem brusle  (zakoupení je možné na e shopu detidobrusli za dotovanou cenu, je zde i bazar s použitými bruslemi).

Zpět na hlavní výpis

NOVINKY

Aktuální informace

obrázek
Nejnovější akcí v mateřské škole najdete zde

AKTUALITY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí v mateřské škole najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Mateřská škola Moravské Budějovice
Fišerova
Šafaříkova
Husova

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign